Trochę wspomnień i ciekawych historii

Poniżej przedstawię kilka bardziej lub mniej ciekawych historii z naszych przeprowadzek. Aby nie pozostać gołosłownym, podam również firmę dla której zlecenie było przeprowadzane przez co mam nadzieję że każdy lepiej wczuje się w problemy przeprowadzkowe.

Przeprowadzka w lutym - nigdy nie jest nudno

Przeprowadzkę wykonywaliśym dla firmy produkcyjnej www.pjmworki.pl. Drogi niestety nie rozpieszczały co bardzo szybko zostało zweryfikowane przez jednego z naszych pracowników. Niestety miał o tyle pecha że poślizgiem wpadł z dużym impetem w wysoki krawężnik przez co uszkodził oponę. Gdyby tego było mało sama wymiana okazało się problematyczna, śruby w feldze nie chciały dać za wygraną, inni pracownicy musieli pieszo wybrać się na poszukiwanie rozwiązania. Dobrze że niedaleko znajdował się sklep z chemią gdzie zakupi można było popularne WD-40 które to jak już się wielokrotnie przekonaliśmy ma szerokie zastosowanie we wszelkiego typu problemach z elementami metalowymi. Po operacji wymiany opony przeprowadzka przebiegła pomyślnie i firma jeszcze tego samego dnia mogła zacząć pracować pod nowym adresem.

Letnie upały i samochodowe spa

Natomiast dla ASNET - lidera jeśli chodzi o pozyskiwanie lokalizacji GPS aktualnej jak i zapis historyczny na mapie wykonywaliśmy transport biura oraz zaplecza technicznego. Firma ta specjalizuje się nie tylko w monitoringu ale również ochronie zarówno ruchomości jak i nieruchomości. Dla firm transportowych również takiej jak nasza gdzie lokalizacja gps jest dla nas ważna chociażby z uwagi na przewożony majątek innych firm czy osób prywatnych, lokalizacja gps zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega ewentualnej kradzieży auta. Jest to również dobra informacja odnośnie tras wybieranych przez kierowców, czasu ich pracy i odpoczynku oraz stylu jazdy. Tutaj też rodzi się krótka opowieść jak ciężką pracą jest proces przeprowadzki. Niestety ale nie wszystkie nasze pojazdy posiadają klimatyzację, najlepiej można odczuć to wlaśnie w letnim okresie kiedy to upał wpływa bezpośrednio na stan pracowników. Mieliśmy wtedy sytuację kiedy podczas przeprowadzki w środku zlecenia pracownicy wykonywali nieobowiązkowe kompiele wodne aby kulturalnie poprowadzić całe zlecenie do końca.

Po więcej ineresujących historii zapraszam już bezpośrednio na stronę firmy Achilles Poznań